Partners & Links

Klik op deze link om uw website plaatsen

Uw website wordt automatisch geplaatst en is direct zichtbaar voor bezoekers en zoekmachines.

 

Partners en Links

Kleurplaten - http://www.kleurplatendroom.nl
Meer dan 1000 gratis online kleurplaten

Outlet kinderschoenen - http://www.online-kinderschoenen.nl
Kinderschoenen vindt u online nergens goedkoper! Goedkope merkschoenen voor jongens en meisjes. Gratis verzending!

Opvoeden Startpagina - http://opvoeden.jouwpagina.nl/
Over opvoeden

Kinder Startpagina - http://kinder.startpagina.nl/
Startpagina voor/over kinderen

Basisonderwijs - http://basisonderwijs.startpagina.nl/
Startpagina

Afrika - http://www.afrikaansemaskers.nl
Alles over Afrika & Afrikaanse maskers

Pabo Startpagina - http://pabo.startpagina.nl/
informatie voor en over de Pabo opleiding

Digitaal Schoolbord - http://digitaal-schoolbord.startpagina.nl/
Startpagina Digitaal Schoolbord

Knutselkids - http://knutselkids.eigenstart.nl/
Knutselkids Eigenstart

Basisonderwijs Startkabel - http://basisonderwijs.startkabel.nl/
Startpagina Basisonderwijs

Knutselen 2link - http://knutselen.2link.be/
Knutselen Startpagina

Kids Jouwpagina - http://kids-linken.jouwpagina.nl/
Kids Startpagina

BSO Jouwpagina - http://bso.jouwpagina.nl/
BSO Startpagina

Kleuterwerk - http://www.kleuterwerk.nl/
Kleuterwerk startpagina

Knutselland - http://www.knutselland.nl/
Knutseloverzicht

Kleuters Beginthier - http://kleuters.beginthier.nl/
Kleuterlinks

Hobby 2link.be - http://hobby.2link.be/
Hobby Startpagina

Lesidee Startkabel - http://lesidee.startkabel.nl/
Lesidee Startpagina

Meester Bart.nl - http://www.meesterbart.net/
Muziek en liedjes voor de basisschool.

Kindersites 2link.be - http://kindersites.2link.be/
Overzicht van kindersites

Kinderen Startparade - http://kinderen.startparade.nl/
Kinderen Startparade

Basisscholen 2link.be - http://basisscholen.2link.be/
Basisscholen startpagina

Je Knutsel Ei Kwijt - http://www.jeknutseleikwijt.nl
Knutselen voor kinderen tot en met 12 jaar

Linktips - http://maria1.goedbegin.nl/
Diverse startpagina met de nadruk op kunst en cultuur.

Promoot uw bedrijf gratis via onze bedrijvenpagina - http://www.linkenbay.nl
Bedrijvenpagina

Instructie

Volg de onderstaande stappen om uw website plaatsen.
De pagina waar de retourlink wordt geplaatst moet minimaal een Page Rank 1 bevatten.

 

» Stap 1: Voeg onze link toe aan uw website

Gebruik hiervoor de code zoals weergegeven in het onderstaande vak. Kopieer de code en plak deze tussen de < head > en < /head > tags van uw webpagina.

 

Tekst:

Knutselen met Knutselopdrachten.nl

Afbeelding:

knutselen

» Stap 2: Voeg uw link toe

Alle velden moeten worden ingevuld. LET OP!!! Uw link wordt alleen geplaatst als u Stap 1 heeft voltooid.

 

Uw naam:
Uw e-mail:
Website titel:
Website URL:
URL van de retourlink:

Website omschrijving:

Powered by PHP Link manager from php scripts

Bedankt voor het aamelden of ruilen van uw link...

De links op deze pagina worden periodiek gecontroleerd op gebroken of verwijderde retourlinks.

Linkpartners

- Kerstsites.nl - De leukste kerstlinks

- Kinder Schilderij

- Allemaalstickersenzo.nl

- Internetwijzer BAO

- OBS Meander

- Linkpaginas.nl

- LinkJeLink.nl

- Ikwilhet.nu

- Webmaster Webtools

- Gratis website maken

- GadgetDeals.nl

- Links ruilen

- Hobby op VoordeelStart.nl

 

 

Stem ook mee... Klik op de +1 knop om deze pagina aan te bevelen.